Secretary General Jan Egeland being interviewed on the streets of Bekaa valley, Lebanon. Photo: Christian Jepsen/NRC

Presserom

Hvis du er en del av pressen kan Flyktninghjelpens medieteam hjelpe deg med intervjuer eller fakta om våre operasjoner og nødhjelpsrespons i omlag 30 land verden over.

 

Pressevakt

 

Hvis du trenger rask tilbakemelding, ring vår vakttelefon

+47 90 56 23 29

eller send en e-post til  media@nrc.no (Vennligst ikke send SMS.)

Mediakontakter


Hovedkontoret i Oslo:


Michelle DelaneyMichelle Delaney | Oslo, Norway
Senior Media Adviser to the Secretary General
Tel: +47 941 65 579
E-post: michelle.delaney@nrc.no
Twitter: @michelledelaney
Time zone: UTC+01:00
Last ned foto

 



Tiril SkarsteinTiril Skarstein | Oslo, Norway
Head of Media Unit
Tel: +47 905 69 287
E-post: tiril.skarstein@nrc.no
Twitter: @tirilskarstein
Time zone: UTC+01:00
Last ned foto

 



Becky Bakr AbdullaBecky Bakr Abdulla | Oslo, Norway
Specialist Adviser Media and Communication
Tel: +47 41613766
E-post: beba@nrc.no
Twitter: @BeckyBakr
Time zone: UTC+01:00
Last ned foto

 

 


Midtøsten:

Elena Dikomitis

Elena Dikomitis | Beirut, Libanon
Advocacy and Information Adviser
Tel: +32 476 70 56 22
E-post: elena.dikomitis@nrc.no
Skype: elenadikomitis
Time zone: UTC+03:00
Last ned foto

 

Jasmin Lavoie

Jasmin Lavoie | Jemen
Media and Communication Coordinator
Tel: + 1 514 632 2805
E-post: jasmin.lavoie@nrc.no
Time zone: UTC+03:00
Last ned foto

 


Afrika:

Karl Schembri

Karl Schembri | Øst-Afrika og Jemen
Regional Media Advisor
Tel: +254 741 664 562
E-post: karl.schembri@nrc.no
Skype: karl.schembri
Twitter: @Karl_Schembri
Time zone: UTC+03:00
Last ned foto


Marine Olivesi | Burkina Faso
Advocacy Manager
Tel: +33 650 300 154
E-post: marine.olivesi@nrc.no
Skype: mo2373
Time zone: UTC+03:00
Last ned foto

Mike BruceTom Peyre-Costa | Sentral- og Vest-Afrika
Regional Roving Media Adviser
Tel: +964 751 182 3882
E-post: tom.peyrecosta@nrc.no
Skype: tom.peyre-costa
Time zone: UTC+00:00
Last ned foto




Asia, Europa og Latin-Amerika:

Christian JepsenChristian Jepsen
Regional Communications Adviser
Tel: +254 706 248 391
E-post: christian.jepsen@nrc.no
Time zone: UTC+03:00
Last ned foto


David GarciaDavid Garcia | Bogota, Colombia / Amerika
Advocacy Manager
Tel: +573214957209
Mobile: +573214957209
E-post: david.garcia@nrc.no
Time zone: UTC-05:00
Last ned foto





BasmaAlloushBasma Alloush | Washington, USA
Advocacy and Communications Officer, NRC USA
Tel: +1 (617) 966-0333
E-post: basma.alloush@nrc.no
Time zone: UTC-05:00
Last ned foto

 

 

Få våre pressemeldinger på e-post:

Bilder og video

B-roll