Presserom

Endret 24. jan 2017
Hvis du er en del av pressen kan Flyktninghjelpens medieteam hjelpe deg med intervjuer eller fakta om våre operasjoner og nødhjelpsrespons i 30 land verden over.

Send oss en mail på info@nrc.no eller ring: +47 90 56 23 29. Vennligst ikke send SMS.

Mediakontakter

   

 HOVEDKONTORET I OSLO:

Last ned bilde

Tuva Raanes Bogsnes 
Head of Media and Communication
Kontor: Oslo
Mobil: +47 932 31 883
E-post: tuva.bogsnes@nrc.no
Twitter: @TuvaRB

Tidssone: UTC+01:00

Last ned bilde

Tiril Skarstein

Media Adviser
Kontor: Oslo
Mobil: +47 905 69 287
E-post: tiril.skarstein@nrc.no
Twitter: @tirilskarstein

Tidssone: UTC+01:00

Last ned bilde

Michelle Delaney
 
Media Adviser
Kontor: Oslo
Mobil: +47 941 65 579
E-post: michelle.delaney@nrc.no
Twitter: @michelledelaney 

Tidssone: UTC+01:00
 

Last ned bilde

Alvhild Strømme

Media Adviser 
Kontor: Oslo
Mobil: +47 971 92 777 
E-post: alvhild.stromme@nrc.no
Twitter: @AlvhildStromme

Tidssone: UTC+01:00
 

 MIDTØSTEN:

 
Last ned bilde

Karl Schembri
Regional Media Advisor
E-post: karl.schembri@nrc.no
Mobil: +962 (0) 7902 20159
Skype: karl.schembri
Twitter: @Karl_Schembri

Tidssone:UTC+03:00 

 
 

Amirpasha Tabrizianpour (Iran)
Advocacy and Communication Officer
E-post: amirpasha.tabrizianpour@nrc.no
Kontor: Tehran
Telefon: +982126140603
Mobil: +989128893566

Tidssone: UTC+03:30

 

Batoul Arnaout (Jordan)

Communications Coordinator
Kontor: Amman
Mobil: +962 795836169
Twitter: @BatoulArnaout 


Time zone: UTC+02:00

NRC-Mike BruceLast ned bilde

Mike Bruce (Libanon)

Advocacy and Information Adviser
Kontor: Beirut
Mobil +961 81 66 61 74
Skype: mike.bruce
E-post: mike.bruce@nrc.no


Tidssone: UTC+02:00


Jessica Moussan El Zarif (Dubai)
Communications Manager
Telefon: +971555641394
E-post: jessica.moussan@nrc.no

 

 

 AFRIKA:


Geno Teofilo (Kenya/Afrikas horn)
Regional Media and Communications Adviser
Kontor: Nairobi
E-post: geno.teofilo@nrc.no
Skype: Geno.Teo
Mobil: +254 702 910 077 
Twitter: @GenoWorldview 

Tidssone: UTC+03:00

Last ned bilde

Nashon Tado (Kenya/Afrikas horn)
Regional Information Officer
E-post: nashon.tado@nrc.no
Kontor: Nairobi
Telefon: +254720931035

Twitter: @NashonTado

Tidssone:UTC+03:00

Last ned bilde

Ephrem Chiruza (Congo)
Information and Communication Officer
Kontor: Goma National
E-post: ephrem.chiruza@nrc.no
Telefon: +243814181241
Mobil: +243998883778
Twitter: @EphremChiruza

Tidssone: (UTC +02.00) 

 
 ASIA:
 
 

Enayatullah Azad (Afghanistan)

Media, Information & Advocacy Coordinator
E-post: enayatullah.azad@nrc.no
Kontor: Kabul
Telefon +930784864304
Mobil: +930784864304

Twitter: @EnayatAzad

Tidssone: UTC+04:30
 

 
Last ned bilde

Hla Yamin Eain (Myanmar)

Media and Communication Assistant
Kontor: Yangon
E-post: hla.eain@nrc.no
Mobil: 09975894889


Tidssone: UTC+06:30
 

 AMERIKA:
 
Last ned bilde

David Garcia (Colombia / Americas)

Communication and Advocacy Officer
E-post: david.garcia@nrc.no
Kontor: Bogota
Telefon: +573214957209
Mobil: +573214957209


Tidssone: UTC-05:00
 

 

 EUROPA: 
 

Last ned bilde

Tatiana Stepykina (Ukraine)

Communication Coordinator
Kontor: Severodonetsk
Telefon: +38 067 828 5827
+38 050 468 4555
E-post: tatiana.stepykina@nrc.no
Skype: Tetiana.Stepykina
Twitter: @tatianastepyk1

Tidssone: UTC+02:00